Фен Remington AC8820 Keratin Protect

Потужний фен AC8820 з професійним АС-мотором змінного струму, який зазвичай використовують у салонних фенах швидко висушить ваше волосся . А потужність 2200 Вт забезпечить максимальну продуктивність.

Фен має 3 налаштування температури, 2 швидкості та подачу холодного повітря, аби ви могли налаштувати його для саме вашого волосся, для забезпечення найбільш комфортного процесу укладки.

Фен Keratin Protect був спеціально розроблений для захисту волосся від руйнівного впливу тепла під час укладки. Керамічне кільце фену насичено кератином та мигдальним маслом, які виділяються під час роботи приладу та разом із теплим повітряним потоком потрапляють на ваше волосся, роблячи його сяючим та здоровим.

А іонізація позбавить вас сплутаних пасм, зробивши волосся гладеньким та слухняним. Виконаний в трендових відтінках сірого і рожевого золота, цей фен має іонний генератор, який виробляє на 90% * більше іонів для забезпечення гладенького волосся без сплутування.

У комплекті приладу є звичайний концентратор для повсякденного використання, вузький концентратор – для створення гладеньких зачісок та дифузор – для надання форми кучерям.

На фен діє замінна гарантія 5 років.

Характеристики

● Професійний довговічний АС мотор

● Потужність 2200 Вт 

● 3 x більше захисту від пошкодження тепла *

● Вдосконалене кільце, збагачене кератин і мигдальним маслом, мікро-кондиціонери яких потрапляють на волосся під час сушіння

● На 90% більше іонів для блиску, без сплутування волосся *

● Довговічний AC мотор

● 3 режими нагріву / 2 швидкості

● Функція обдуву холодним повітрям

● Концентратор 7 мм і 11 мм

● Дифузор

● Знімна задня решітка для легкого очищення

● Петля для підвішування

● Салонна довжина шнура 3 м

● 5 років гарантії + 1 рік при реєстрації на сайті

ПРИДБАТИ