Автоматичний стайлер Remington Ci8019

Кучері знову в тренді! Від пружних локонів до пляжних хвиль, прийшов час створювати незабутні образи з автоматичним стайлером CI8019 Keratin Protect від Remington. Він був спеціально розроблений, щоб допомогти вам легко і швидко створити ідеальні кучері одним натисканням кнопки, гарантуючи бездоганний стійкий результат кожного разу.

Автоматичний стайлер Keratin Protect з легкістю захоплює пасма, дбайливо їх нагріває і випускає красиві локони. А завдяки керамічному покриттю з кератином і мигдалевою олією ваше волосся буде здоровим, сильним і блискучим.

Завдяки 4 налаштувань часу завивки і 7 температурним режимам ви зможете з легкістю створити свою улюблену зачіску. Комбінуючи налаштування можна досягти легких хвиль, розкішних великих і тугих завитків. А налаштування PRO + розігріває прилад до 185˚С для дбайливого впливу на волосся.

Для зручності вибору бажаних налаштувань прилад має РК-дисплей, а функція пам'яті позбавить вас від необхідності кожного разу встановлювати необхідний режим. Також стайлер видає звуковий сигнал, сповіщаючи про готовність вашого локона, що, безумовно, робить його використання максимально простим.

Автоматична стайлер CI8019 KERATIN PROTECT також оснащений салонним обертовим шнуром довжиною 3 метри для зручного використання.

Цей стильний і функціональний прилад, виконаний в срібному кольорі з акцентами рожевого золота, допоможе вам повністю персоналізувати ваш стиль і створити саме вашу ідеальну зачіску.

Характеристики

● Камера для завивки з удосконаленою керамікою, збагаченої кератином і мигдальним маслом для гладких, блискучих і здорових локонів

● Функція пам'яті і звукове сповіщення

● 3 типи завитків

● Кнопка вибору часу - 4 тимчасових установки: 0с, 5с, 10с, 15с

● Кнопка вибору температури - 7 налаштувань температури від 130 до 230 ° C

● Режим PRO + для дбайливого стайлінгу при більш низькій температурі 185ºC для здоров'я волосся

● Цифровий РК-дисплей

● Зручна кнопка для завивки

● Швидкий нагрів за 30 секунд

● Підходить для всіх типів волосся

● Автоматичне відключення через 60 хвилин

● Поворотна підстава шнура

● Універсальна напруга

● Пристрій для очищення камери для завивки від волосся

● Довжина шнура 3 м

● 5 років гарантії + 1 рік при реєстрації на сайті

ПРИДБАТИ