Випрямляч Remington S8598

Розумний випрямляч S8598 забезпечено запатентованим інноваційним сенсором від перегріву, який оптимально налаштовує температуру для захисту вашого волосся. Також ви можете обрати режим стайлінгу який до вподоби саме вам, адже прилад має 5 налаштувань температури від 160 до 230°С та цифровий дисплей для простоти налаштування . Цей інноваційний випрямляч нагрівається всього за 15 секунд, а також має подовжені плаваючі пластини для забезпечення рівномірного тиску на волосся та зручності стайлінгу.

Пластини випрямляча мають керамічне покриття, яке містить мигдалеву олію та Кератин , які забезпечують силу та красу вашого волосся, роблячи його сяючим та здоровим на вигляд.

Випрямляч також забезпечено салонним шнуром, довжиною 3 метри для зручного використання. У комплекті приладу є розкішний термостійкий чохол для зберігання чи подорожей.

Цей стильний випрямляч виконаний у срібному кольорі з акцентами рожевого золота неодмінно посяде гідне місце серед ваших улюблених приладів для укладки.

На випрямляч діє замінна гарантія 5 років.

Характеристики

● Вдосконалені пластини з кератином і мигдальним маслом для гладенького, блискучого волосся

● Запатентований інтелектуальний датчик теплозахисту вимірює рівень вологості в волоссі 8 раз в секунду, для 3х захисту від пошкоджень і ламкості *

● У 5 x сильніше волосся *

● Цифровий температурний дисплей, 5 налаштувань 150 ° C - 230 ° C

● Швидке нагрівання за 15 секунд

● 110 мм плаваючі пластини для рівномірного тиску на волосся

● Функція турбо нагріву

● Функція блокування температури

● Автоматичне відключення через 60 хвилин

● Блокування пластин для зручного зберігання

● Універсальний вольтаж

● Поворотний шнур

● Довжина шнура 3 м

● Розкішний термостійкий чохол в комплекті

● 5 років гарантії + 1 рік при реєстрації на сайті

ПРИДБАТИ