Електрична щітка DT7432

Мрієте про гладеньке волосся без сплутування? Цей гребінець для волосся був розроблений спеціально для власниць довгого волосся і густої шевелюри. Скажіть ні сльозам і заплутаному волоссю з нашою новою електричною щіткою Tangled 2 Smooth Electric Brush!

Щітка DT7432 ідеально підійде для дитячого волосся. М'які зубчики щітки рухаються назад і вперед, поки ви розчісуєтесь, щоб обережно розплутати волосся і робить розплутування волосся швидким і легким. Також, зубчики прокручуються, щоб послабити заплутане волосся. А її яскравий дизайн обов'язково сподобається вашій дитині**.

Якщо у вас довге, густе і дуже кучеряве волосся, то щітка DT7432 стане вашим незамінним помічником. Вона з легкістю розплутає волосся і зробить його м'якими і шовковистим без зусиль і сліз. А використовувати її не складніше вашого звичайного гребінця. Потрібно просто провести по волоссю, а з заплутаними пасмами вона впорається сама.

До того ж, гребінець бездротовий і може використовуватися як на вологому, так і на сухому волоссі. Працює DT7432 від батарейок, В комплект входить захисна кришечка і тому її легко взяти з собою. Це робить щітку ідеальною для подорожей з будь-якими погодними умовами. Сильний вітер або сніг, які плутають ваше волосся, більше не проблема! Гладеньке волосся без сплутування стане вашою прикрасою в будь-яких умовах!

Характеристики

  • М'які зубчики щітки рухаються назад і вперед, поки ви розчісуєтесь, щоб обережно розплутати волосся
  • Для вологого або сухого використання
  • Захисна кришка
  • Перемикач вкл / викл
  • Бездротова
  • Акумуляторні батарейки 2 x AA в комплекті
ПРИДБАТИ