Грумер для тіла BHT100

Тример для тіла Flex спеціально розроблений для швидких і ефективних результатів. Він володіє плаваючою сіткою, яка адаптуються під контури вашого тіла для легкого захоплення волосків і гарантує чисте і гладке гоління. Прилад також оснащений вдосконаленими сталевими лезами - для поліпшеної стрижки.

А 3 насадки-гребня в комплекті дозволять повністю персоналізувати ваш стиль. Насадки-гребінці мають довжину від 1,5 мм до 3,5 мм, а якщо використовувати тример без насадок, то довжина стрижки складе 0,02 мм для ультра-чистого результату.

ПЛАВАЮЧА СІТКА

Плаваюча сітка адаптується під контури вашого тіла для легкого захоплення навіть найкоротших волосків для ідеально чистих та гладеньких результатів.

3 НАСАДКИ

Незалежно від довжини волосся, з трьома насадками-гребінцями ви зможете створити свій ідеальний зовнішній вигляд - від короткого волосся на грудях до гладенького живота і спини. Насадки дозволяють зробити стрижку довжиною 1.5, 2.5 та 3.5мм, або ж ви можете зробити ультра-чисте гоління (0.02мм) без насадок, щоб видалити небажане волосся.

Характеристики

  • Водостійкий - підходить для сухого використання або використання в душі
  • Сталеві леза високої якості -для поліпшеної стрижки
  • Гнучка сітка підлаштовується під контури тіла
  • 3 насадки (1.5,2.5,3.5мми)
  • 2 х ААА батарейки в комплекті
ПРИДБАТИ